eniyi10antivirüs

Hakkımızda

İnternette gizliliğinizi korumanıza yardımcı olabilmek (bilgisayarınızın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak) için en iyi antivirüs güvenlik yazılımlarını test ediyor ve sizin için değerlendiriyoruz. Bu sitede yer alan tüm bilgiler ücretsizdir, ama ziyaretçilerimiz sitemiz aracılığıyla İnternet güvenlik yazılımı satın aldıkları zaman bundan biz de kazanıyoruz.

Antivirüs yazılım şirketleri ile kurduğumuz iyi ilişkiler ve sitemizi ziyaret eden kişi sayısının fazla olması nedeniyle başka yerde bulamayacağınız özel fiyatlar ve indirimler sunabiliyoruz.

Antivirüs yazılımına ofisinizde bulunan çok sayıda cihaz ya da mobil cihazınız veya ev bilgisayarınız için korumaya ihtiyaç duymanız fark etmeksizin bu sektörde uzun yıllara yayılmış bir deneyime sahibiz ve sizi doğru çözüme yönlendirebiliriz. Detaylı ve kullanımı kolay en iyi 10 listemiz ve karşılaştırma tablomuz ile hangi antivirüs yazılımının sizin için en iyisi olduğunu kolaylıkla bulacaksınız.

Antivirüs Yazılımı Kullanmak Neden Önemli

Antivirüs yazılımları cihazlarınızı zararlı yazılımlardan korur ve bunları yanlışlıkla indirmeniz veya bilgisayarınızın ele geçirilmesi halinde bunları saptar ve siler. Zararlı yazılımlar, dosyaları bozarak ve silerek bilgisayarınıza, cep telefonunuza ya da diğer internete bağlı cihazlarınıza ve kredi kartı numarası ve şifre gibi kişisel bilgilerinizi ele geçirerek size zarar verir ve ağınıza bağlı diğer cihazlara yayılır.

Daha önce bir zararlı yazılım saldırısı yaşamamış olabilir ya da Wi-Fi ağınızı şifrelemiş olduğunuz için cihazınızın erişilemez olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki doğru koruma yöntemini kullanmıyorsanız her zaman saldırıya uğrayabilirsiniz.

Bilgisayar korsanları daha agresif davranıyor ve sonuçta elde edebileceklerinin boyutları düşünülürse siber güvenlik bariyerlerini aşmakta daha da ustalaşıyorlar. Onlar çok sayıda değerli ve hassas bilgiye erişim sağlayabilirler.

Telefonlar, bilgisayarlar, akıllı ev aletleri, arabalar, tabletler ve saatlerimiz ile gittikçe daha birbirine bağlı bir çağda yaşarken kendinizi dış tehditlere karşı korumak son derece önemli bir hal alıyor. Aksi takdirde, günün her anı meydana gelen yaygın saldırılara karşı son derece korumasız kalırsınız.

Antivirüs yazılımı satın alarak kendinizi, ailenizi ve işinizi siber saldırıların kurbanı olmaktan korumuş olursunuz.

İyi bir Antivirüs Yazılımına ihtiyacınız olduğunu hala düşünmüyor musunuz? İşte bazı korkutucu istatistikler:

  • Fidye yazılımı - bir fidye ödenene kadar ev ve ofis bilgisayarlarına erişimi engelleyen zararlı yazılımlar - sayısı geçtiğimiz 12 ay içerisinde tüm dünyada %36 gibi büyük bir miktarda artmıştır.
  • Her gün dünyada 4.000’in üzerinde fidye yazılımı saldırısı oluyor!
  • Her 13 İnternet hareketlerinin 1’i zararlı programlar indiriyor
  • İnternet antivirüs bileşenleri 554.159.621 farklı URL’nin zararlı olduğunu saptamıştır
  • Siber suçlular her gün 3.809.448 belgeyi çalmaktadır
  • Her 131 e-postanın 1’i zararlı program içermektedir

    Cihazlarınızı şimdi koruma altına alın - siber suçların kurbanı olmayın!