eniyi10antivirüs
Reklamcı feragatnamesi
Avira

Avira İncelemesi

Kararımız: Eğer aradığınız şey her şey dahil bir koruma ise Avira bunu size sunacak. Size zarar verecek ya da sizi gözetleyecek kişilerden korunduğunuzu bilerek özgüvenle internette gezinin. Bizce kazanan yazılım Avira!
Avira İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.avira.com/özel-teklif

Şirket Bilgileri

Avira 1986 senesinde Tjark Auerbach tarafından kuruldu. Şirketin günümüzde 500’den fazla çalışanı bulunuyor ve ABD, Çin, Romanya ve Hollanda’da ofisleri mevcut.

Ödüller

Avira'nın geliştirmiş olduğu Antivirus Pro birçok ödül kazanmıştır ve bunların sonuncusunu Aralık 2018’de almıştır. Şirketin üretmiş olduğu yazılım, antivirüs programlarını değerlendiren ve test eden bağımsız bir şirket olan AV-Comparatives tarafından Gerçek Zamanlı Koruma Testi’nde diğer programlara karşı yarışmıştır. Hem Yanlış Pozitifler hem de Koruma kategorilerinde en iyi puanları alarak prestijli Advanced+ sertifikasını almayı başarmıştır.

Antivirus Pro yine Aralık 2018’de AV-Tests şirketinin aylık tüketim ürünleri testlerinde Performans, Koruma ve Kullanışlılık kategorilerinde En İyi Ürün rozetini kazanmıştır.

Güvenlik Özellikleri

Avira ödüllü antivirüs programının hem ücretsiz hem de yükseltilmiş sürümlerini sunmaktadır. Yazılımın tüm sürümleri virüsler, reklam yazılımları ve casus yazılımlara karşı olağanüstü koruma sağlar.

Program aynı zamanda bilinen tüm fidye yazılımlarının yanı sıra virüslü ve/veya kimlik avcılığı yapan siteleri de engeller. Orta kademe ücretli sürüm ise işi biraz daha ileriye götürerek sizi yeni geliştirilen fidye yazılımlarından da korur.

Yukarıda da bahsettiğimiz Pro sürümü birçok sektörel ödüle layık görülmüştür. Örneğin, 2018’in her ayında bir ödül statüsü kazanmıştır. AV-Comparatives şirketinin gerçekleştirdiği son teste göre Avira Pro tüm kötü niyetli denemelerin %98,8’ini engellemiştir. İşte güvenebileceğiniz bir antivirüs programı!

Ek Özellikler

Bazı diğer özellikleri de sunan bir antivirüs paketi mi arıyorsunuz? Avira İnternet Güvenlik Paketine bir göz atın. Otomatik oluşturulan ve kaydedilen şifrelerden büyük fayda sağlayacaksınız. Şifrelerinizi not alma gereksinimine son.

İçeriklere dünyanın her yerinden ulaşmak veya internette gizli gezinmek mi istiyorsunuz? Avira'nın Prime Paketi içerisine Phantom VPN Pro dahildir.

Kullanım kolaylığı ve Performans

Hangi paketi seçerseniz seçin, Avira’nın sisteminizi yavaşlatmayacağına emin olabilirsiniz. Bu yazılım yer kaplamaz ve hızlıdır, böylece sisteminizin performansı hiçbir zaman antivirüs programınızın gerçekleştirdiği işlemlerden etkilenmez.

Hem mobil hem de masaüstünde kullanıcı arayüzü sade ve kullanımı kolaydır.

Lisanslar ve Paket Bilgileri

Satın aldığınız pakete bağlı olarak 1 ile 5 arası cihazınız için koruma sağlayabilirsiniz.

Yıllık aboneliği seçmek size tasarruf sağlar, bu nedenle de en iyi seçenek budur.

Paket seçeneklerini göz önünde bulundurursak, şahsen ben VPN içerdiği için hiç düşünmeden Prime paketini seçerdim. Orta kademe paket ise Şifre Yöneticiye sahip ve bu bir harika, ama bence fiyatta önemli bir artış olsa da Prime paketin buna değeceği ortada.

Müşteri Desteği

Avira, premium ürün sahibi müşterilerine sohbet desteği sunmasa da telefon ve e-posta desteği sunuyor. Destek ekibi son derece bilgili ve genellikle sorularınızı hızla yanıtlıyorlar.

Özetle

Eğer yeni bir antivirüs programı arıyorsanız Avira ve sunduğu paketlerden herhangi birinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı -ve aşacağına- emin olabilirsiniz. Sundukları hizmetlerin birçoğu isteğe bağlı olarak tasarlanmış ve bence bu, kendi paketini seçmek ve yaratmak isteyenler için harika bir bonus.

Avira’nın fiyatlarını rakipleriyle karşılaştırdığınızda ilk bakışta biraz pahalı durabilir. Ama paket içeriklerini, sundukları koruma özelliklerini ve uyumlu oldukları standartları hesaba kattığınız zaman bu fiyatın haklı olduğunu siz de göreceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak önde gelen masaüstü ve mobil işletim sistemlerini de destekliyor. Daha ne isteyebilirdiniz?


Avira Ürün Karşılaştırmaları

Avira Antivirus Pro
Avira Internet Security Suite
Avira Prime. For all your devices.
Zararlı yazılım ve virüslü siteleri engeller
Benzersiz ve güçlü şifreler oluşturur
Ev ağınızdaki zayıf noktaları tarar
200 gizlilik ayarını düzeltir
Yazılım ve sürücülerinizi otomatik olarak günceller
Sizi savunmasız online hesaplar hakkında uyarır
Gelişmiş fidye yazılım saldırılarını engeller
Müşteri destek hizmeti sunar
Hızınızı 30 premium ayar aracı ile optimize eder
Sınırsız VPN ile internette gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar
5 cihazı koruma altına alır
Android ve iOS için premium uygulamalara sahiptir
Avira İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.avira.com/özel-teklif
Avira hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için düşünceleriniz paylaşın
Captcha
Avira Kullanıcı Yorumları
  • “Tam anlamıyla memnun kaldım. Bu yazılımı yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Güvenilir çalışıyor ve beni tehditler hakkında zamanında uyarıyor.“
  • “Bilgisayar kaynaklarına yük olmuyor ve beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. Önerilir!“
  • “Antivirüs iyi ama ücretsiz sürümü her zaman sürüm yükseltmeni istiyor (para karşılığında)“
Avira İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.avira.com/özel-teklif