eniyi10antivirüs

Antivirüs İncelemeleri (Windows)

Sistem: Windows | Mac | Mobil
Norton
9,8
Genel Olarak En İyi
"Norton antivirüs sektörün öncülerinden biridir ve PCMag.com'un Editörün Seçimi ödülünü 39 kez kazanmış bir şirkettir. Ebeveyn kontrolü özelliklerinin eşi benzeri yoktur."
TotalAV
9,5
Harika
Tüm yönleriyle en iyi antivirüs paketi. Üstün performans + Birçok ek özellik. Şimdi %84 indirimli: bağlantımız ile özel indirim!
Bitdefender
9,3
Çok İyi
Eğer hedefiniz benzersiz performans ve kullanım kolaylığı ise BitDefender sizi bekliyor. Hangi cihazı ya da cihazları kullandığınız fark etmeksizin ihtiyaçlarınıza uygun ürünü bulacaksınız.
Panda
9,1
Çok İyi
Diğerleri VPN için ek ücret talep eder. Panda Security ise herkese standart VPN sunuyor. Tek başına bu özelliği dahi bu antivirüs paketini göz önünde bulundurmak için yeterli.
Avast
8,9
Çok İyi
AV-Comparatives tarafından gerçekleştirilen dört testte Avast üç Advanced+ ve bir de Advanced sonucu almıştır. Bu bana göre yeter de artar. Avast kesinlikle ilk 10 içinde yer almayı hak ediyor.
Avira
8,7
İyi
Eğer aradığınız şey her şey dahil bir koruma ise Avira bunu size sunacak. Size zarar verecek ya da sizi gözetleyecek kişilerden korunduğunuzu bilerek özgüvenle internette gezinin. Bizce kazanan yazılım Avira!
AVG
8,5
İyi
McAfee
-
Teklif Kullanılamıyor
"Genel anlamda, McAfee'nin başlıca özelliği sunduğu çok sayıdaki hizmet ve özelliktir; bunlar bir araya gelerek aynı güvenlik yazılımı altında çalışmaktan fayda sağlayan, makul fiyatlı ve uygulanabilir çok cihazlı planlar meydana getirmektedir."