eniyi10antivirüs
Reklamcı feragatnamesi

BullGuard İncelemesi

-
Teklif Kullanılamıyor
Kararımız: Yeni tehditler ve güvenlik açıkları her zaman karşımıza çıkıyor. İnternette güvende olmanızı sağlamak için güncel olmayı sürdüren ve sürekli olarak kendini geliştiren bir antivirüs paketi tercih edin. Bullguard tam olarak aradığınız antivirüs programıdır.
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif

Şirket Bilgileri

Bullguard 2002 senesinde Kopenhag’da Morten Lund ve Theis Sondergaard tarafından kurulmuştur. Günümüzde şirket merkezi Londra’dadır ve Avrupa genelinde yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kasım 2018’de Bullguard, dünyanın en güvenilir VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN ile ortaklığını duyurdu. Bu ortaklığın amacı ise günümüz tüketici pazarı için her şeyi kapsayan bir siber güvenlik çözümü sunmaktı. Ama ne yazık ki bu ortaklığı mevcut İnternet Güvenliği paketine dahil etmek gibi bir planları olmadığı görülüyor. Bu ürün ayrıca satılmaktadır.

Ödüller

Bullguard sunduğu antivirüs paketleri ile sürekli olarak bağımsız sektörel kuruluşlarda ödüller kazanmaktadır. AV-TEST kuruluşu üst üste aylar boyunca İnternet Güvenliği paketini En İyi Ürün Ödülüne layık bulmuştur. AV Comparatives ise 2018’de şirkete zararlı yatırım performansı, zararlı yazılım silme ve performans kategorilerinde Gelişmiş sertifikalar vermiş ve performansı için Advanced+ ödülünü layık görmüştür. Ayrıca, Tech for Techs şirketinden de En İyi Güvenlik Yazılımı Ödülünü evine götürmüştür.

Bullguard’ın sunduğu Premium Koruma paketi de ödülü hak etmektedir. Zararlı yazılım koruma kategorisinde prestijli Altın Ödül de dahil olmak üzere AV-Comparatives şirketinden 2018’de birden fazla ödül kazanmıştır.

Güvenlik Özellikleri

Her şey içinde güvenlik yazılımı arıyorsanız Bullguard tam size göre. Başlangıç düzeyindeki sürümü dahi zararlı yazılım koruması, fidye yazılımı koruması, internette güvenli gezinme ve Game Booster gibi özellikleriyle harika bir program. Bullguard’ın başlangıç paketine de dahil edilmiş olan savunmasızlık tarayıcısı ise laboratuvar testlerinde harika puanlar almıştır.

Başlangıç paketinde olmayan güvenlik duvarını da içeren İnternet Güvenliği paketi ile makul bir fiyat karşılığında tam teçhizatlı bir programa sahip oluyorsunuz.

Genel anlamda Bullguard AV-Test tarafından gerçekleştirilen araştırmalara göre koruma, performans ve kullanım kategorilerinde en iyi puanları almaya devam ediyor.

Ek özellikler

Programın başlangıç sürümünde Game Booster yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu özellik oyunseverlerin ilgisini çekebilir. Ve Bullguard böylesi bir özelliğe sahip olan tek antivirüs programı. Bilgisayarın işlemci çekirdeği üzerinde çalışarak, açık uygulamaları diğer çekirdeklerde düzenleyerek ve oyununuzu hız artış ve düşüşlerinden koruyarak oyunseverlere zararlı yazılım koruması sunuyor.

İnternet Güvenliği paketinin dikkate değer diğer özellikleri arasında ebeveyn kontrolleri ve buluta entegre yedekleme yer alıyor.

Kullanım kolaylığı ve Performans

AV-Tests şirketi Bullguard’a performans ve kullanım kategorilerinde mükemmel puanlar vermiştir ve bu ikisinin sistem hızınızı etkilediği bilinmektedir. Bullguard’ın bilgisayarınızda yaptığınız şeyi yavaşlatmayacağından emin olabilirsiniz. Arkaplanda etkin bir şekilde çalışarak sizi güvende tutar.

Eğer bilgisayar oyunlarından vazgeçemiyorsanız, seçtiğiniz paket fark etmeksizin Bullguard’ın bu pazar segmentine özel hizmetler sunması nedeniyle Bullguard’dan başka seçeneğiniz olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunseverler performans konusuna ve performansı etkileyebilecek her şeye büyük önem verir. Ve çoğu zaman antivirüs gibi programlar kaynak canavarıdır. Ama Bullguard öyle değildir. Oyunseverler düşünülerek geliştirilmiştir.

Müşteri Desteği

"Konuştuğunuz dile bağlı olarak Bullguard 7/24 e-posta destek hizmeti sunmaktadır. Ancak bu İngilizce ve Romence destek ile sınırlıdır. Ve sadece e-posta ile verilmektedir. Fransızca, Çince, Danca, Flemenkçe, Almanca veya İsveççe konuşanlar için e-posta seçeneği 09:00 - 17:00 saatleri (CET) arası mevcuttur."

Kapsamlı Ürün Rehberlerinin yanı sıra SSS içeren bir Yardım Merkezi de sunulmaktadır.

Son olarak Bullguard, Bullguard Zone adı altında oldukça aktif bir kullanıcı forumunu da yönetmektedir. Genel müşteriler veya oyunseverler sorularını veya endişelerini paylaşır ve diğer müşteriler ya da Bullguard destek ekibinden bunlara yanıtlar alırlar.

Özetle

Bunun piyasadaki en iyi antivirüs programı olduğunu söylemeyeceğim, çünkü en iyi antivirüs değildir. Açıkçası, her kullanıcının kendilerine özgü ihtiyaçları olacağı için en iyi antivirüs programı diye bir şey olmadığını söylemek daha doğru olur.

Yukarıda da belirtildiği üzere eğer oyun oynamayı seviyorsanız bu program kesinlikle en iyi seçenektir. Eğer oyun oynamıyor ve ucuz bir antivirüs programı arıyorsanız (bazı rakiplerine kıyasla) size Bullguard’ı öneririm. Bununla birlikte, fiyatta fazla oynama olmaması ve birçok kullanışlı özellikler sunması nedeniyle orta ya da Premium paketleri tercih edeceğimi de belirteyim.


BullGuard Ürün Karşılaştırmaları

Antivirus
Internet Security
Premium Protection
1 yıl / 1 adet
1 Yıl / Çoklu Cihazlar
1 Yıl / Çoklu Cihazlar
Antivirüs
Kimlik Avı Koruması
Zararlı Yazılım Koruması
Fidye Yazılım Koruması
Gelişmiş Makine Öğrenme
Davranışsal Motor
Savunmasızlık Tarayıcı
Game Booster
Güvenli Tarayıcı
Güvenlik Duvarı
Ebeveyn Kontrolü
Buluta Entegre Yedekleme
Bilgisayar Ayarları
Ev Ağı Tarayıcısı
Android Koruması
macOS Koruması
Eksiksiz Kimlik Koruması
Ücretsiz Otomatik Güncellemeler
7/24 Ücretsiz Canlı Sohbet Desteği
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif
BullGuard hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için düşünceleriniz paylaşın
Captcha
BullGuard Kullanıcı Yorumları
  • “Her şey yolunda, kullanımı çok kolay. Daha kurar kurmaz 3 zararlı virüs buldum ve sildim.“
  • “Memnunuz. Bullguard ile iyi deneyimim sonrasında mobil cihazıma da onu kurdum.“
  • “İndirmekten çekinmeyin!! Harika bir yazılım ve kullanımı çocuk oyuncağı!! Virüsleri anında saptıyor! Bence en iyi yazılım bu!“
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif