eniyi10antivirüs
Reklamcı feragatnamesi
TotalAV

TotalAV İncelemesi

9,8
%100 ÜCRETSİZ!
Kararımız: Tüm yönleriyle en iyi antivirüs paketi. Üstün performans + Birçok ek özellik. Şimdi %84 indirimli: bağlantımız ile özel indirim!
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif

Şirket Bilgileri

TotalAV’nin ardındaki şirket SS Protect’tir. Şirketin merkezi Hampshire, İngiltere’dedir ve yaklaşık 40 kişi istihdam etmektedir. Ayrıca Venice, California’da da bir ofisleri bulunmaktadır.

Güvenlik Özellikleri

Ücretsiz sürümden premium sürümlere, TotalAV özellik bakımından zengin bir programdır. Ücretsiz sürümü sizi ve cihazınızı güvende tutmak için gerekli tüm standart özelliklere sahiptir. Yer kaplamaz, buna rağmen güçlüdür. Premium sürümde üç kademe bulunur; Ultimate paket ücretsiz sürümde bulunan tüm özelliklere ek olarak gerçek zamanlı koruma, akıllı telefonunuz için koruma ve daha fazlasını sunar.

TotalAV, test örneklerinde kimlik avı sitelerini saptayarak yüksek puan elde etmiştir ve internet tarayıcılarda gömülü olarak gelen kimlik avı koruması yazılımlarından daha iyi bir performans çıkarmıştır.

Ek Özellikler

TotalAV Ultimate antivirüs paketine, Safe Password Vault adı verilen bir şifre yönetici, bir VPN ve Akıllı Telefon Optimizasyon ve Koruma Aracı dahildir. Bu güvenlik özelliği, tüm platformlar için hepsi bir arada bir özelliktir ve evde, iş yerinde ya da nerede olursanız olun sizi korumaya devam eder. Optimizasyon aracı ile internette güvenli bir şekilde gezinirken performansı artırabilir ve telefonunuzun belleğini de artırabilirsiniz.

Ekstra Güvenli Gezinme VPN eklentisi ile internetteyken kimliğinizi gizleyebilirsiniz. (Bu eklenti ayrıca satılmaktadır.)

Kullanım Kolaylığı ve Performans

Neyin nerede olduğunu bulamadığınız kafa karıştırıcı arayüzlerden bıktınız mı? Eğer öyleyse TotalAV sizin için ideal. Kullanıcı ekranı harika bir şekilde tasarlanmış ve dört özellik alanına ayrılmıştır, bunlar da açıkça belirtilmiştir. Bu kullanıcı ekranını kullanmak çocuk oyuncağıdır.

Yeni programınızı açmanızdan önce TotalAV kolay indirme ve kurulumu ile bunun işaretini vermektedir. Seçenekler arasından karar verme ve çeşitli özellikleri elle ayarlamak için saatler harcamanız gerekmez.

Windows, Mac, iOS veya Android olması fark etmeksizin hangi platformu kullanırsanız kullanın yazılımın yer kaplamasa da güçlü olduğu ve işini ya da oyununuzu etkilemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sistem işlemleri hızlandırılarak yapmanız gereken şeyi yapmanıza izin vermektedir.

Performans bakış açısından TotalAV’nin bir diğer avantajı ise sürekli olarak sisteminizi kontrol etmesidir — performansı etkileyebilecek sorunlar araması ve bunları gidermesidir. Ayrıca, sabit diskinizin neredeyse tamamen dolduğu bir noktadaysanız ve sürekli olarak silecek bir şeyler arıyorsanız TotalAV, aynı dosyaları arayan ve bunları silen bir özelliğe sahiptir. Tüm bunlar arkaplanda sistem hızınızı etkilemeksizin gerçekleştirilir.

Lisanslar ve Paket Bilgileri

Ücretsiz sürümü denemek istiyorsanız bunu bir cihaza indirebilirsiniz, ama bunun programın tam sürümü olmadığını unutmayın.

Eğer tam programı seçerseniz size 30 gün para iade garantisi veriyorlar, yani bu ürünü test etmek için uzunca bir süreye sahipsiniz. Sıfır riskli bu teklifin kendisi dahi TotalAV’yi denemek için yeterlidir!

Ultimate pakette bazı önemli ilaveler bulunur ve bunlar arasına Şifre Kasası, iOS ve Android cihazlar için Akıllı Telefon Optimizasyonu ve Koruması ve Güvenli Gezinme VPN yer almaktadır. Eğer bu programları halihazırda kullanmıyorsanız, Ultimate paket kesinlikle sizin için iyi bir fikir olabilir. VPN’ler bilgilerimizi korumak ve kendimizi meraklı gözlerden uzak tutmak için gün geçtikçe daha da gerekli hale geliyor. Yani Ultimate sürümün fiyatı daha yüksek olsa dahi sizin için en maliyet etkin seçenek olabilir.

TotalAV ücretsiz sürümü harika bir program olsa da bunun gerçek zamanlı koruma içermediğini unutmayınız. Bu yüzden, en ucuz premium sürüm dahi olsa premium sürümlerden birini tercih etmek iyi bir seçenek olacaktır.

Müşteri Desteği

TotalAV muhteşem bir destek hizmeti sunar. Yayınlamış oldukları makaleler ve SSS’lerde arama yapma veya doğrudan kaynağa giderek onlarla telefon, e-posta veya sohbet üzerinden iletişim kurma seçeneğine sahipsiniz.

Özetle

Programın ücretsiz sürümü zararlı yazılım koruması bakımından oldukça iyidir, ancak şahsi tavsiyem en azından orta seviye bir antivirüs Pro paketine bir göz atmanız yönündedir. Harika bir koruma ile muhteşem yeni özellikler ve mükemmel müşteri desteği bu programı günün kazananı yapıyor!


TotalAV Ürün Karşılaştırmaları

TotalAV Ultimate Antivirus
TotalAV Antivirus Pro
TotalAV Essential Antivirus
Platformlar
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
Cihaz Lisansı Sayısı
5
3
1
Gelişmiş Fidye Yazılım Koruması
Gerçek Zamanlı Antivirüs Koruması
Virüs, Trojan, Reklam Yazılımı, Casus Yazılım ve Zararlı Yazılım Koruması
Kimlik Avı Dolandırıcılıklarına karşı koruma
Disk Temizleyici ile Sistem Alanı Açın
Bilgisayar Performans ve Optimizasyon Araçları
Uzaktan Güvenlik Duvarı Koruması
İnternet Kalkanı Uzantısı ile İnternette Güvenle Gezin
Web Tarayıcı Temizleyici ve Yöneticisi
Antivirüs e-Kitabı
Güvenli Şifre Kasası
7/24 Öncelikli Süper Hızlı Destek
Akıllı Telefon Optimizasyonu ve Koruması
30 Gün Para İade Garantisi
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif
TotalAV hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için düşünceleriniz paylaşın
Captcha
TotalAV Kullanıcı Yorumları
  • “Kullanması çok kolay ve sistem kaynaklarını hızlandırıyor. Bu ürünü tüm arkadaşlarım ve meslektaşlarıma tavsiye ederim.“
  • “ücretsiz antivirüs harika çalışıyor ama yazılımın ücretli sürümünü almamı söyleyen mesajlar biraz sinir bozucu...“
  • “Oldukça kapsamlı bir güvenlik yazılımı. 2 yıldan uzun süredir bilgisayarımda tercih ettiğim yazılım oldu. Çok sayıda işlevi zaten ücretsiz sürümde de bulunuyor, ama daha da fazlası için pro sürüme geçtim. Tavsiye edilir!“
  • “Şimdiye kadar çok memnun kaldım, bitmek bilmeyen sinir bozucu sürüm yükseltme soruları dışında gerçekten iyi bir program.“
  • “Arkadaş grubumda mobil telefon için virüs koruması kullanan ilk kişi ben oldum. 2019 başında! TotalAV sayesinde bunu ücretsiz yapabildim! Temizleme aracını da kurdum. Her ikisini de şiddetle tavsiye ederim. İnternette güvenle dolaşmak iyi bir his...“
  • “Merhaba ... İçinde yaşadığımız iletişim çağında kişisel bilgi cihazlarının casus yazılım, reklam yazılımları, kimlik avı ve hatta robotlar ve zararlı yazılımlara karşı korunması kesinlikle bir gereklilik. Bence TotalAV bu görevleri yerine getiriyor ... ve önbellek temizleme özelliği ile RAM belleği ve ağı temiz tutmak mümkün .... TotalAV’den kesinlikle memnunum ve bu yazılımı iç rahatlığıyla tavsiye edebilirim! Merhaba DD.“
  • “Bilgisayarımı temizledi ve hızlı çalışmasını sağladı. A+!“
  • “Bir virüsü silmeyi başardım :) Harika bir antivirüs - ücretsiz sürümü bile! :)“
  • “Arkaplanda hiç fark edilmeden çalışıyor. TotalAV programını satın aldığımdan beri virüs ve benzeri problemlerden kurtuldum. Hayatımdan çok memnunum!“
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif