eniyi10antivirüs

Feragatname

Feragatname

İçeriklerden Doğan Yükümlülük

Sayfalarımızın içerikleri büyük bir özenle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, bu içeriklerin doğruluğu, tamlığı ve güncelliği için garanti veremeyiz. Bir hizmet sağlayıcı olarak bu site üzerinde bulunan kendi içeriklerimizden genel kanunlar uyarınca sorumluluğa sahibiz. Bununla birlikte, gönderilmiş ya da kaydedilmiş olan üçüncü taraf bilgilerini denetleme ya da yasa dışı bir faaliyete işaret eden koşulları inceleme yükümlülüğüne sahip değiliz. Genel kanunlar çerçevesinde bilgilerin kaldırılması veya bilginin kullanımının engellenmesi yükümlülükleri bu kaideden etkilenmez. Bununla birlikte, bu bağlamdaki herhangi yükümlülük yalnızca belirli bir ihlalin gerçekleştiği bilgisinin edinildiği an itibarıyla mümkündür. İlgili ihlallerin tarafımıza bildirilmesi üzerine bu gibi içeriği derhal kaldıracağız.

Harici bağlantılarla ilgili yükümlülük

Sunduğumuz indirimler, üçüncü tarafların harici web sitelerine giden bağlantılar içermektedir ve bunların içerikleri üzerinde hiçbir nüfuzumuz bulunmamaktadır. Dolayısıyla da bu harici içerikler ile ilgili hiçbir yükümlülük kabul etmemekteyiz. Bağlantı verilen sayfaların içerikleri her zaman ilgili sayfaları hazırlayan ya da işleten tarafın sorumluluğundadır.

Bağlantı verilen sayfalar bu bağlantının oluşturulduğu anda herhangi olası yasa ihlaline karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı oluşturulduğu anda hiçbir yasa dışı içerik görülmemiştir. Bununla birlikte, kanun ihlali bulgusuna rastlanmaması nedeniyle bağlantı verilen bu sayfaların sürekli olarak içerik kontrolüne tabi tutulması makul değildir. İhlallerin tarafımıza bildirilmesi üzerine bu gibi bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakları

Bu sayfalar üzerinde bulunan ve site operatörleri tarafından oluşturulan içerik ve eserler İsrail telif hakları yasasına tabidir. İçeriklerin telif hakları sınırları dışında çoğaltılması, işlenmesi, dağıtımı ve herhangi kullanımı, ilgili yazar ya da hazırlayan kişinin yazılı rızasını gerektirmektedir. Bu sitenin indirilmiş ve kopyalanmış içerikleri yalnızca özel, ticari olmayan kullanım içindir. Bu site üzerindeki içeriklerin operatör tarafından oluşturulmamış olması halinde üçüncü taraf telif hakları göz önünde bulundurulmalıdır. Üçüncü taraf içerikleri bu bilgiyi içermektedir. Buna rağmen bir telif hakkı ihlali görmeniz halinde bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İhlallerin tarafımıza bildirilmesi üzerine bu gibi içeriği derhal kaldıracağız.