eniyi10antivirüs
Reklamcı feragatnamesi

Heimdal İncelemesi

-
Teklif Kullanılamıyor
Kararımız: Antivirüs piyasası birçok güçlü güvenlik çözümü sunmaktadır. Bunların birçoğu yüklü bir ücrete sahiptir. Heimdal Security’nin geliştirdiği Thor Pro gelmiş geçmiş en gelişmiş güvenlik yazılımı olmasa da” üstün ağ denetimi ve mükemmel sistem desteği ile iyi bir seçenek sunmaktadır.
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif

Şirket Hakkında

Heimdal Security 2011’de kurulmuş Danimarkalı bir şirkettir. Şirket köklerine bağlı kalmıştır ve ürünlerinde efsanevi İskandinav kahramanından esinlenmiştir: Thor.

Her ne kadar Heimdal güvenlik sektöründeki diğerleriyle karşılaştırıldığında genç bir şirket olsa da yavaş yavaş zirveye yükselmektedir. Şirket kullanıcılarını güvenlik ihlallerine ve siber tehditlere karşı korumak için yeni teknolojiler geliştirmeye odaklanmıştır.

Başarılar ve Ödüller

2011’de kurulduğu günden beri Heimdal sayısız siber saldırı ve veri güvenlik tehdidine karşı kalkan olmuştur. Müşteri portföyü yaklaşık 600.000 kullanıcı ve 5000 şirketten oluşmaktadır. Sundukları muhteşem hizmet sayesinde geçtiğimiz yıllar içerisinde uluslararası ödüllere layık bulunmuşlardır.

• Heimdal Antivirüs 2016’da “En Eğitsel Güvenlik Blogu” ödülünü kazanmıştır.
• 2017’de şirketin sunduğu antivirüs çözümü “Yılın Antivirüs Çözümü” ödülüne aday gösterilmiştir.
• 2018 Bilişim Güvenliği Ödülleri’nde şirket, “Yılın Zararlı Yazılım Koruma Çözümü” ödülünün kazanını olmuştur.

Güvenlik Özellikleri

Thor Premium, bulabileceğiniz en gelişmiş tehdit denetleme sistemi çözümlerinden biridir ve tüm harici tehditleri engeller. Ancak mevcut tehditleri kendi başına kaldırma becerisine sahip değildir. Yine de Heimdal’ın yeni nesil tehdit algılama özelliği tüm kullanıcılarda olması gereken bir özelliktir.

“DarkLayer Guard” ise gerçek zamanlı iki yönlü koruma sunan kapsamlı bir güvenlik duvarı özelliğidir. Bu özellik tüm şüpheli olduğu belirlenen DNS, HTTP ve HTTPS paketlerinin iletimini derhal engeller.

“X-Ploit Resilience” ile sistemde yamalanmamış zayıf noktalar kalmadığından emin olunur. Böylece sistem sıfır gün güvenlik açığı saldırıları, trafik yönlendirme ve veri sızıntıları gibi güvenlik tehditlerinden korunur.

Antivirüs aynı zamanda virüslerin derin düzeydeki sistem süreçlerine saldırmasını önlemek için altyapı iletişimini denetler. Bu Vektör Saptama özelliği, sistemin aygıt yazılımını korumak için ikinci nesil saptama yöntemi kullanır.

Ek Özellikler

Thor premium Home, yazılımın genel özelliklerini iyileştiren eklentiler ile birlikte gelir.

Otomatik güncelleme ve anlık yazılım yamalama ile yazılımın güncel olması sağlanır. TTPC aracı ile kullanıcılar antivirüs programının hangi süreçleri engellediği inceleyebilir ve uygun olması halinde bunları serbest bırakabilir.

Yazılım, çeşitli koruma katmanları ile zayıf noktaları giderir. Fidye Yazılım Koruması, Zaralı Yazılım Koruması ve Dolandırıcılık Koruması gibi güvenlik katmanları kullanıcıyı çeşitli siber tehditlere karşı korur. Heimdal aynı zamanda zararlı web sitelerini engellemek için önemli olan Web koruma özelliğine de sahiptir.

Kullanım Kolaylığı

Heimdal antivirüs ürünlerini kurmak ve kullanmak kolaydır. Yapmanız gereken tek şey web sitesinden bir kurulum dosyası indirmek ve bu dosyanın tanımları güncellemesine izin vermektir. Kurulum tamamlanır tamamlanmaz kullanıcı ekranında “Heimdal Agent” adı verilen bir araç çalışır.

Kullanıcılar üç skin arasından seçim yaparak kullanıcı arayüzünü kişiselleştirebilirler. Kullanıcılar ana ekranda sistem sağlık raporlarının özetlerini de görebilirler. Bu yazılım az sayıda olsa da bir dizi özelliğe odaklanarak kullanıcı ekranının sade olmasını sağlamaktadır.

Lisanslar ve Ürünler

Şirketin ürün altyapısı çeşitliliğe sahiptir ve hem ev hem de kurumsal kullanıcılara hitap etmektedir. Kullanıcıların ürün hakkında genel bir izlenim edinmeleri için ücretsiz bir sürüm mevcuttur.

Her kullanıcı farklı ihtiyaçlara sahiptir ve şirket ev tabanlı müşterilerine ayrı bir fiyatlandırma sunmaktadır. Kullanıcıların tercihlerine göre içinden seçebilecekleri bir dizi paket ve ürün bulunmaktadır. Ayrıca, şirket kolaylık olması için olağanüstü bir 30 gün para iade deneme süresi sunmaktadır.

Destek

Müşteri desteği, belki de tüm ürünlerde en az dikkat edilen özelliktir. Heimdal’da ise müşteri desteği en güçlü bileşenlerden biridir. Her ne kadar antivirüsün uygulamasında bir destek bölümü bulunmasa da web sitesi olağanüstü bir “Eğitim Merkezi”ne ev sahipliği yapar.

Web sitesinin SSS ve Destek bölümlerinde kapsamlı içerikler bulunmaktadır. Ayrıca, siber güvenlik dünyasında bilinen sorunlar, yeni güvenlik teknikleri ve en son haberler kullanıcıların rahatlığı için detaylarıyla aktarılır.

Şirket aynı zamanda bir hızlı e-posta talep sistemine de sahiptir. Burada kullanıcılar karşılaştıkları bir problemi bildirebilir. Eğitimli şirket temsilcileri bu taleplere yanıt verir ve 24 saat müşterilerin hizmetindedir.

Özetle

Heimdal Antivirüs tam güvenlik sağlayan bir yazılım olmasa da premium Thor sürümü, ikinci nesil zararlı yazılım saptama ve sıkı alt düzey denetim yoluyla çoğu siber güvenlik tehdidini bilgisayarınızdan uzak tutar.


Heimdal Ürün Karşılaştırmaları

Thor Vigilance
Thor Foresight
Thor Premium
Yeni nesil Antivirüs
Tehdit Önleme
Tam koruma
30 Gün Para İade Garantisi
VIP 7/24 Ücretsiz Destek
E-posta ile Anlık Gönderim
En Gelişmiş Fidye Yazılımları, Casus Yazılımları ve APT’lere Karşı Eşsiz Tehdit Önleme
Benzersiz Trafik Tabanlı Zararlı Yazılım Saptama ve Bilgisayarınıza Girmeden ÖNCE Engelleme
Çok katmanlı, yapay zeka tabanlı koruma
İnternette gezinirken güvenlik
Online bankacılık ve ödeme işlemlerinizi güvence altına alır
Kimli avı koruması
Siber suçluların kişisel verilerinizi çalmalarını önler
Veri Sızıntılarını Engeller
Bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarını kapatmak için uygulamaları otomatik günceller
En sevdiğiniz yazılımı güvenli ve rahat bir şekilde kurar
Güvenlik Duvarı entegrasyonu
Gelecek Nesil Antivirüs
* Yerel İmza / Dosya Tabanlı Tarama
* Gerçek Zamanlı Bulut Tarama
* Sandbox ve Arka Kapı Denetimi
* Süreç / Davranış Tabanlı Tarama
Yer Kaplamayan Kurulum ve Pürüzsüz Performans
Kullanımı Çok Kolay
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif
Heimdal hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için düşünceleriniz paylaşın
Captcha
Heimdal Kullanıcı Yorumları
  • “Kullanımı kolay. Tarayıcı araç çubuklarına karşı da koruyor.“
  • “Bazen güvenli olduğunu bildiğim web sitelerini engelliyor. Ama esnek bir filtredense sıkı bir filtre olması daha iyidir... Destek ekibi 24 saat içinde tatmin edici ve detaylı şekilde sorumu yanıtladı.“
  • “Bir yıldan uzun süredir Heimdal Pro kullanıyorum. Aslında bunu satın almamın sebebi Norton’a biraz zararlı yazılım koruma desteği sağlamaktı (Norton bu alanda biraz geride kalıyor). Zaman içinde otomatik güncelleme aracının da son derece pratik olduğunu öğrendim. Neresinden bakarsanız bakın sağlam bir program.“
TotalAV İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.totalav.com/özel-teklif