eniyi10antivirüs
Reklamcı feragatnamesi
Intego

Intego İncelemesi

Kararımız: "Intego Mac kullanıcıları için çok iyi koruma sağlar; güçlü antivirüs programının yanı sıra ebeveyn kontrolü filtresi ve temizleme aracı gibi harika ek özellikler sunmaktadır. Bağlantımızı kullanarak %60 özel indirimden faydalanabilirsiniz; hem performans hem de paranızın karşılığı bakımından Mac kullanıcıları için en iyi seçenektir."
Intego İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.intego.com/özel-teklif

Bu Intego Antivirüs İncelemesinde özellikle Mac işletim sistemi için geliştirilmiş olan bu antivirüs programının özellikleri ve güvenilirliğini irdeleyeceğiz.

Mac bilgisayarlara virüs bulaşmayacağı ve bu yüzden de virüsleri engelleyen herhangi bir yazılım kurmanız gerekmediği yönünde asılsız söylemler duymaktayız. Bu kesinlikle doğru değildir ve bu söylem nedeniyle binlerce Mac kullanıcısı çok çeşitli virüsler ve zararlı yazılıma karşı savunmasız kalmakta ve gizli bilgilerini riske atmaktadır.

Intego üretmiş olduğu antivirüs programı ile bu sorunu aşmış olan şirketlerden biridir ve bu programın Mac için en iyi antivirüs programı olduğunu söylemek yerinde olur. Peki Intego’nun bu etkileyici özellikleri nelerdir? Neden bu kadar övgüyle anılıyor? Bu soruları aşağıda yanıtlayacağız.

Şirket Bilgileri

Macintosh kullanıcıları 1997’den bu yana Intego tarafından geliştirilen yazılımdan faydalanabiliyorlar. Şirket, yalnızca Apple ürünlerine özel güvenlik ürünleri üzerinde çalışan tek şirket olduğunu iddia ediyor. iPhone ve iPad cihazlar için de koruma sunuyorlar.

Geliştirdikleri programlar, profesyoneller ve güvenlik uzmanlarının yanı sıra sıradan ev kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek şekilde geliştiriliyor.

Intego, Mac cihazların gelişimi ile birlikte ürünlerinin güvenliği üzerinde çalışmaya devam etmiştir ve en yeni işletim sistemlerine uyumlu güncel ürünler sunmaktadır.

Şirket kurulduğu günden bu yana çok sayıda ödül almıştır.

Ödüller

Şirket bol bol övgü ve sertifikanın yanı sıra birçok ödüle de layık görülmüştür. Bu ödüller, ürünlerinin güvenilirliğini ortaya koymaktadır. Kazanmış oldukları ödüller arasında:

İlk On İnceleme Mükemmellik Ödülü 2016
Macworld Editörün Seçimi 2014
AV Comparatives Onaylı 2016
Mac Informer: Editörün Seçimi 2014

Şirket aynı zamanda biri About.com (5 yıldız) olmak üzere bazı son derece etkileyici değerlendirmeler de almıştır. Bu yazılım birçok Mac dergisi tarafından olumlu karşılanmıştır.

Önde gelen Alman antivirüs laboratuvarı AV-TEST’e göre Intego macOS zararlı yazılımlarını %100 oranında saptamaktadır.

Güvenlik Özellikleri

Intego antivirüs programının güvenlik özellikleri arasında hem Macintosh hem de PC zararlı yazılımlarına karşı koruma yer alır. Birçok kişi mac cihazlarda windows işletim sistemi kullanmaktadır. Bu ekstra güvenlik ile virüslere karşı koruma sağlanmaktadır. Eğer ayrıca bir bilgisayar çalıştırırsanız Panda ile birlikte bundan koruma sunulmaktadır.

Otomatik Tarama, dosyalar açıldıkları zaman bunların tarandığı anlamına gelir ve ne zaman Mac kullanırsanız güvende olmanızı sağlayan mükemmel bir özelliktir.

Antivirüs programı güncellemeleri kontrol eder, yani yeni tehditler değerlendirilir ve her zaman korunmuş olmanız sağlanır.

Sade arayüzü ise diğer bir avantajıdır ve Macintosh markası ile uyum içindedir. Yazılım verimli bir şekilde çalışır ve kullanımı ve denetimi çok kolaydır.

Seyahat ettiğiniz ve yeni ağlar kullandığınız zaman Mac bilgisayarınızı korumak için tasarlanmış lokasyon bazlı güvenlik duvarı mevcuttur. Aynı zamanda güvenilir olmayan cihazlara bağlanmayı engeller ve kablosuz bağlantı noktanızı korur.

Casus yazılıma karşı koruma sağlayan iki yönlü bir güvenlik duvarı olan Intego NetBarrier pakete dahildir. Bu işlev yeni bir bağlantının ne zaman açıldığını bilmenizi sağlar ve Mac cihazınıza uzaktan erişim sağlamaya çalışan kişileri engeller.

Ek Özellikler

Ek özellikler arasında diğer Apple cihazlar için ücretsiz antivirüs yer alır, yani iPhone ve iPad kullanıyorsanız bu antivirüs programını bu cihazlarınızda da çalıştırabilirsiniz.

Bir virüs bulunduğunda ve silindiğinde e-posta bildirimleri gibi bonus özellikler ise size yazılımın ne yaptığı ve tehdit altında olduğunuz hakkında daha fazla bilgi verir.

Bilgisayarınız ve e-posta istemcileri gibi yazılımları taramanın yanı sıra mac cihazınıza bağlı harici bellek ve hafıza kartı gibi herhangi harici depolama da otomatik olarak taratılabilir.

Bunlara ek olarak, yazılım şunları sağlamaktadır:

- Web sitesi ve uygulama engelleme ile ebeveyn kontrolleri
- Hassas kişisel bilgileri korur
- Mac Temizleyici Mac cihazınızı hızlandırır ve düzenler
- Çökme halinde hızlı ve kolay kurtarma için kişisel Yedekleme yazılımı

Kullanım Kolaylığı ve Performans

Kullanmak bundan kolay olamazdı. Sade ve mac dostu arayüzü anlaşılır talimatlar verir ve birçok farklı seçenek sunar. Intego yazılımınızın yeni bağlantılar ve yeni cihazları nasıl yönettiğini, hangi cihazlara ve ağlara güvenebileceğiniz hakkında size bildirimler göndermesiyle takip edebilirsiniz. Tüm bunlar daha önce antivirüs programı kullanmamış olsanız dahi kolaylıkla yapılır.

Lisanslar ve Paket Fiyatları

Okuyucularımız için özel Intego indirimi sunuyoruz. Yani, yıllık standart fiyatı 39,99$ olan lisansı yıllık 19,90$ karşılığında satın alabilirsiniz.

Daha uzun, iki yıllık lisans satın almanız halinde daha da fazla indirim kazanacaksınız.

Intego antivirüs birden fazla bilgisayar ve cihazı kapsayan bir lisans ile de satın alınabilir. Beş bilgisayara kadar yılda 33,99$ karşılığında koruyabilirsiniz ya da iki yıllık lisansı sadece 62,99$’dan satın alabilirsiniz (normal fiyatı olan 134,99$ yerine). Bu tür paketler küçük ofisler ve birkaç bilgisayar kullanılan evler için idealdir ve sadece bağlantımızı kullandığınız zaman erişilebilmektedir.

Müşteri Desteği

Intego müşteri desteği, güvenilir oldukları için böylesine iyi bir şöhrete sahip olmalarının başka bir nedenidir. Web siteleri mükemmel bir bilgi tabanına sahiptir ve tüm sorularınıza internetten anında yanıt bulabilirsiniz.

Sorunuzun yanıtını bilgi tabanında bulamazsanız, sormak istediğiniz soruyu daha önce başkalarının sorup sormadığını arayabileceğiniz bir forum da mevcuttur. Bu yöntemlerin ikisi de işinize yaramadıysa, şirket bir destek talep sistemine sahiptir ve web sitesi üzerindeki formu doldurduğunuz zaman destek ekibi üyeleri size geri dönüş yapacaktır.

Özetle

Intego’nun Mac cihazlara odaklanmış olması büyük bir avantaj. Sundukları yazılım kullanıcı dostu ve Mac işletim sistemi bilginiz fark etmeksizin kurulumu ve kullanımı çok kolay. Ayrıca, şirket Apple’ın piyasaya sürdüğü yeni işletim sistemlerine de kolayca adapte oluyor.

Ancak, kullanım kolaylığı sunulan başlıca avantaj değil, Mac cihazınızın güvenliği ve zararlı yazılımlara karşı savunmasız olmadığını bilmek istersiniz. Tam ve güvenilir koruması ile Intego’nun ödüllü antivirüs programı sitemizde mac için en iyi antivirüs seçilmiştir.
Intego İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.intego.com/özel-teklif
Intego hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için düşünceleriniz paylaşın
Captcha
Intego Kullanıcı Yorumları
  • “Birinci sınıf!!! En iyi antivirüs programlarından biri.“
  • “Bu harika! Bir defasında 3 aktif virüs vardı. Bir tıkla hiçbir aktif virüs kalmadı.“
  • “Yapması gerekeni yapıyor. Yapması gerekeni kusursuz bir şekilde yapıyor. Karmaşık değil, kullanımı kolay.“
Intego İndirin - Bilgisayarınızı virüsler, bilgisayar korsanları ve siber saldırılardan koruyun
Siber dolandırıcılık kurbanı olmayın. Gizli bilgilerinizi şimdi zararlı yazılımlardan koruyun!
www.intego.com/özel-teklif