eniyi10antivirüs

Antivirüs İncelemeleri (Windows)

Sistem: Windows | Mac
TotalAV
9.8
Mükemmel!
Tüm yönleriyle en iyi antivirüs paketi. Üstün performans + Birçok ek özellik. Şimdi %80 indirimli: bağlantımız ile özel indirim!
Avira
9.3
Çok İyi
Eğer aradığınız şey her şey dahil bir koruma ise Avira bunu size sunacak. Size zarar verecek ya da sizi gözetleyecek kişilerden korunduğunuzu bilerek özgüvenle internette gezinin. Bizce kazanan yazılım Avira!
Panda
9.1
Çok İyi
Diğerleri VPN için ek ücret talep eder. Panda Security ise herkese standart VPN sunuyor. Tek başına bu özelliği dahi bu antivirüs paketini göz önünde bulundurmak için yeterli.
Intego
8.7
Mac için İyi
"Intego Mac kullanıcıları için çok iyi koruma sağlar; güçlü antivirüs programının yanı sıra ebeveyn kontrolü filtresi ve temizleme aracı gibi harika ek özellikler sunmaktadır. Bağlantımızı kullanarak %60 özel indirimden faydalanabilirsiniz; hem performans hem de paranızın karşılığı bakımından Mac kullanıcıları için en iyi seçenektir."
BullGuard
8.5
İyi
Yeni tehditler ve güvenlik açıkları her zaman karşımıza çıkıyor. İnternette güvende olmanızı sağlamak için güncel olmayı sürdüren ve sürekli olarak kendini geliştiren bir antivirüs paketi tercih edin. Bullguard tam olarak aradığınız antivirüs programıdır.
Heimdal
8.3
İyi
Antivirüs piyasası birçok güçlü güvenlik çözümü sunmaktadır. Bunların birçoğu yüklü bir ücrete sahiptir. Heimdal Security’nin geliştirdiği Thor Pro gelmiş geçmiş en gelişmiş güvenlik yazılımı olmasa da” üstün ağ denetimi ve mükemmel sistem desteği ile iyi bir seçenek sunmaktadır.
McAfee
-
Teklif Kullanılamıyor
"Genel anlamda, McAfee'nin başlıca özelliği sunduğu çok sayıdaki hizmet ve özelliktir; bunlar bir araya gelerek aynı güvenlik yazılımı altında çalışmaktan fayda sağlayan, makul fiyatlı ve uygulanabilir çok cihazlı planlar meydana getirmektedir."
Bitdefender
-
Teklif Kullanılamıyor
Eğer hedefiniz benzersiz performans ve kullanım kolaylığı ise BitDefender sizi bekliyor. Hangi cihazı ya da cihazları kullandığınız fark etmeksizin ihtiyaçlarınıza uygun ürünü bulacaksınız.
Avast
-
Teklif Kullanılamıyor
AV-Comparatives tarafından gerçekleştirilen dört testte Avast üç Advanced+ ve bir de Advanced sonucu almıştır. Bu bana göre yeter de artar. Avast kesinlikle ilk 10 içinde yer almayı hak ediyor.
ZoneAlarm
-
Teklif Kullanılamıyor
ZoneAlarm, lisanslı antivirüs koruması ile birlikte güçlendirilmiş Güvenlik Duvarı sunmaktadır. Sağlam ücretsiz sürüm ve çok sayıda bonus özellik ile kişisel kullanım için ideal seçenektir.