eniyi10antivirüs

Antivirüs İncelemeleri (Apple Mac)

Sistem: PC | Apple Mac
TotalAV
9.8
Mükemmel!
Tüm yönleriyle en iyi antivirüs paketi. Üstün performans + Birçok ek özellik. Şimdi %80 indirimli: bağlantımız ile özel indirim!
Intego
9.3
Mac için İyi
"Intego Mac kullanıcıları için çok iyi koruma sağlar; güçlü antivirüs programının yanı sıra ebeveyn kontrolü filtresi ve temizleme aracı gibi harika ek özellikler sunmaktadır. Bağlantımızı kullanarak %60 özel indirimden faydalanabilirsiniz; hem performans hem de paranızın karşılığı bakımından Mac kullanıcıları için en iyi seçenektir."
Panda
9.1
Çok İyi
Diğerleri VPN için ek ücret talep eder. Panda Security ise herkese standart VPN sunuyor. Tek başına bu özelliği dahi bu antivirüs paketini göz önünde bulundurmak için yeterli.
Avira
8.8
Çok İyi
Eğer aradığınız şey her şey dahil bir koruma ise Avira bunu size sunacak. Size zarar verecek ya da sizi gözetleyecek kişilerden korunduğunuzu bilerek özgüvenle internette gezinin. Bizce kazanan yazılım Avira!
BullGuard
8.5
İyi
Yeni tehditler ve güvenlik açıkları her zaman karşımıza çıkıyor. İnternette güvende olmanızı sağlamak için güncel olmayı sürdüren ve sürekli olarak kendini geliştiren bir antivirüs paketi tercih edin. Bullguard tam olarak aradığınız antivirüs programıdır.
Heimdal
7.8
İyi
Antivirüs piyasası birçok güçlü güvenlik çözümü sunmaktadır. Bunların birçoğu yüklü bir ücrete sahiptir. Heimdal Security’nin geliştirdiği Thor Pro gelmiş geçmiş en gelişmiş güvenlik yazılımı olmasa da” üstün ağ denetimi ve mükemmel sistem desteği ile iyi bir seçenek sunmaktadır.